LIVZA ZEYTİNBURNU

LİVZA AİLESİNİN BİR PARÇASI OLUN....

ÇÜNKÜ HAYAT YAŞAMAK İÇİN VAR...

LİVZA ZEYTİNBURNU Projesinde ; Bulunduğumuz her lokasyonda sakinlerimiz yüksek LİVZA kalitesinde yaşamlarını sürdürecekler.Tecrübemizden aldığımız güçle yaşam standartlarını artıran projelere imza atıyoruz.5 yıldızlı hizmet konforunu işlediğimiz her projede müşterilerimize geleceğe konforlu bir yatırım imkanı sağlıyoruz.

ULAŞIM KOLAYLIĞI

Tüm ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için yüksek bir konum potansiyeli sunan LIVZA ZEYTİNBURNU ; metroya , tramvaya, metrobüse ana yollara ve sosyal yaşam alanlarına sadece bir adım mesafede yer alıyor.

LIVZA İLE HER YER ÇOK YAKIN..

Trafik sıkıntısı çekmeden İstanbul'un tüm merkez yollarına kolaylıkla bağlanabileceğiniz Livza Zeytinburnu'nda ulaşım stres olmaktan çıkıyor. Gerek ana arterlere yakınlığı, gerekse ulaşım hatlarının yanıbaşında yer almasıyla ulaşım kolaylığı sunan bu özel proje huzurlu bir yaşam için tüm standartları size getiriyor.

MİMARİ PROFESYONELLİK...

İnovatif fikirle yenilikçi projelere imza atıyoruz. Hayata değer katacak projelere imza atmak için sürekli gelişmek düsturunu benimsiyoruz. Bu yüzden de yeniliği ve yenilenmeyi bir araç olarak kullanıyoruz. Çalışmalarımızı, çalışanlarımızı ve teknolojimizi gerekli eğitimlerle pekiştiriyor, yeniliği deneyimlerimizle harmanlıyoruz. Bünyemizde çalışan kalifiye mimar ve mühendislerimizle gelişen yapı endüstrisini sürekli ileriye giden bir bakış açısı içerisinde yönetiyoruz. Çalışmalarımızla yeni sorumluluklar almak , Teknoloji takibini sağlamak ve sisteme entegre etmek, Kaliteli ve konforlu yaşam alanları yaratmak , Memnuniyet ve beklentileri her projede karşılamak istiyoruz.

DOĞA DOSTU ....

Doğa ile iç içe... Sorumluluğun her alanda olması gerektiğini bilen bizler projelerimizi ortaya çıkarırken tüm yasal ve manevi sorumlulukları yerine getirmekteyiz. Faaliyet ve üretim alanlarımızda sürekli iyileştirmelerle olumsuz etkileri ortadan kaldırıyor, geleceğin projelerini geleceğe duyduğumuz sorumluluk çerçevesinde inşa ediyoruz.Türkiye’de gelişen gayrimenkul ve inşaat sektöründe kentsel dönüşüm bilincini de içeren projelerimizle hem doğa dostu projeler hem de görsel kirlilik yaratmayan yaşam alanlarına hayat vermekteyiz. Çünkü bizler ihtiyaçlarını karşılayan, klasik ve modern yapıyı bir arada sunan projeler inşa etmekteyiz.

MERKEZ EFENDİ CAMİİ

Merkez Efendi Camii. Merkez Efendi Camii'nin yapımından önce burada 1517 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından Mimar Sinan'a yaptırılmış bir tekke bulunmaktadır. Tekkenin yanına, Merkez Efendi'nin ölümünden sonra, 1552 – 1572 yılları arasında aynı adla anılan bu cami yaptırılmıştır

SOSYAL ALANLAR

FITNESS CENTER

SAUNA

TÜRK HAMAMI

KAPALI ÇOCUK PARKI

SALON

MİLLET PARKI

  • 3+1
  • 4+1
  • VAZİYET PLANI

3+1

4+1

VAZİYET PLANI

İLETİŞİM

Türkiye Ofis

Kuzey İrlanda Ofis

Cezayir Ofis

Suudi Arabistan Ofis